Filtreeri postitusi

Patendiameti ajaveeb: kas ma tohin valmistada müügiks Disney tegelaste piltidega torte?

Patendiamet avaldas oma ajaveebis artikli "Ettevõtja küsib: kas ma tohin valmistada müügiks Disney tegelaste piltidega torte?", mis annab lihtsa selgituse intellektuaalomani kokkupuutest tordiküpsetamise kunstiga. Artikli Patendiameti ajaveebi kirjutas AAA patendibüroo patendivolinik ja partner Almar Sehver.
Loe lisaks

EUIPO SME Fund toetused intellektuaalomandi kaitsmiseks aastal 2022


EUIPO jätkab 2022. aastal SME Fundi kaudu intellektuaalomandi kaitse lõivude toetusprojektiga, kuid võrreldes varasema aastaga on toetatud tegevuste ulatust laiendanud, hüvitise osakaalu tegelke kulude suhtes suurendanud ning muutnud paindlikumaks ka taotlemise tingimusi. 

Loe lisaks

WTR 1000 tunnustab AAA Patendibürood ainsana Eestis kõrgeima kategooria büroona nii kaubamärgi kohtuvaidluste kui registreerimise kategooriates.

AAA Patendibüroo (rahvusvaheliselt AAA Legal Services) on järjekordselt saanud tunnustuse kui üks parimatest intellektuaalomandi büroodest Eestis. Sellise sõltumatul uurimustööl põhineva hinnangu andis 2021. aasta väljaanne World Trademark Review 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals.

Loe lisaks

LASVET Patendibüroo OÜ on ühinenud äriühinguga AAA Patendibüroo OÜ

Meil on heameel teatada, et LASVET Patendibüroo OÜ on ühinenud äriühinguga AAA Patendibüroo OÜ. Ühinemine on jõustunud 06. detsembril 2019 ning alates sellest kuupäevast tegutsevad ettevõtted ühe äriühingu, st AAA Patendibüroo OÜ kaudu. LASVET-i kaas-asutaja, Villu Pavelts, jätkab AAA Patendibüroo OÜ osaniku ja juhatuse liikmena.

Loe lisaks