Kommenteeri

LASVET Patendibüroo OÜ on ühinenud äriühinguga AAA Patendibüroo OÜ

Meil on heameel teatada, et LASVET Patendibüroo OÜ on ühinenud äriühinguga AAA Patendibüroo OÜ. Ühinemine on jõustunud 06. detsembril 2019 ning alates sellest kuupäevast tegutsevad ettevõtted ühe äriühingu, st AAA Patendibüroo OÜ kaudu. LASVET-i kaas-asutaja, Villu Pavelts, jätkab AAA Patendibüroo OÜ osaniku ja juhatuse liikmena.

Kõik LASVET-i patendivolinikud ja töötajad jätkavad tegutsemist ning nende senised kontaktanded on kasutuses ja toimivad edasi. Kõik kliendilepingud ning kokkulepped kehtivad edasi senistel tingimustel, kuid lisame ühinemise sujuvaks korraldamiseks uuendatud ettevõtte, üldise kontaktaadressi ja arvelduskonto andmed.

LASVET ja AAA on pikaajalise tegevusajalooga tuntud ja tunnustatud Eesti patendibürood. Peale ühinemist tegutseb büroos 13 patendivolinikku ja juristi, kes nõustavad ja esindavad nii Eesti, kui ka rahvusvahelisi ettevõtteid intellektuaalomandiga seotud asjades, mis puudutab lepinguid, tööstusomandi registreerimist, ja tööstusomandi rikkumise küsimusi ning kohtuvaidlusi Eestis ning läbi assotsieerunud kontorite ka Lätis ja Leedus. AAA ettevõtted pakuvad kõiki intellektuaalomandi kaitsega seotud õigusteenuseid Balti riikides.

Eesti ettevõtete ühinemise osapooltest alustas Lasvet tegevust aastal 1992. ja AAA 1994. aastal(www.aaa.ee). Leedus tegutseb assotsieerunud ettevõte AAA Law alates 1992. aastast (www.aaalaw.eu) ning Lätis tegutseb aastal 1992 asutatud AAA Law Petersona Patents (www.petpat.lv).

LASVET ja AAA on järjepidevalt valitud Eesti parimate kaubamärgi, patendi ja autoriõiguste kaitse ettevõtete hulka nii seoses tööstusomandi registreerimise, kui ka vaidluste lahendajana selliste väljaannete nagu Managing Intellectual Property IP STARS, Legal500, Chambers, WTR1000, Who’s Who Legal poolt.

Ootame senise eduka koostöö jätku.


Lisa kommentaar

Email again: