Kommenteeri

100% Gold Tier IP-büroo Baltikumis!

World Trademark Review 1000  väljaanne „The World's Leading Trademark Professionals“ on hinnanud AAA Patendibüroo (AAA Legal Services) ainsa Gold Tier teenuspakkujana nii kaubamärkide registreerimise kui vaidluste kategoorias Eestis. Meie Leedu ja Läti kolleegid on samuti teenitud kuldtasemed, mis tähendab, et AAA on kaubamärkide valdkonnas ainus 100% kuldtaseme tegija Baltikumis.

Uurimus näitab, et ka sel aastal  on meie pühendumus  intellektuaalomandi valdkonnas tegutsemisele, meeskonna ülesehitamisele ja tugevdamisele kaasa toonud klientide tunnustuse ja suurepärase tagasiside – AAA-d on taaskord  hinnatud  ainsaks Eesti kuldtasemel teenuspakkujaks nii kaubamärkide registreerimise kui ka kohtuvaidluste kategoorias. Meil on hea meel näha, et meie patendibüroo täisteenuse pakkumisele keskenduv strateegia on edukas – on au olla tunnustatud tipptasemel ettevõttena väheste seas, kes on jõudnud kuldsele tasemele.

WTR-i uuringu kohaselt on "AAA Legal Services üks nähtavamaid turul ja selge liider kaubamärgiõiguses."

Meie partnerid AAA Law Leedus ja Petersona Patents - AAA Law Lätis on samuti hinnatud Gold Tier  tasemel. AAA keti ettevõtted on ainsad, millel on Gold Tier staatus igas kaubamärgikategoorias ja seda igas Balti riigis. WTR mainib, et "Soliidsel kuldse tasemega firmal on Lätis ja Leedus täiendavad üksused, mis veatult pakuvad personaalseid IO-nõuandeid.“

Konkreetsete isikute osas märkis WTR1000 ära neli meie partnerit. Meie firma juhtivpartner Almar Sehver oli ära toodud mõlemas individuaalses kategoorias. WTR kirjutab Almari kohta: "Juhtivpartner Almar Sehver juhib meeskonda, mis koosneb professionaalidest, kes on praktilise lähenemisega ja näevad suuremat pilti, et saavutada klientide väärtuste ja ärieesmärkidega kooskõlas olevaid tulemusi, ning ta teenib oma töö eest sooje kiidusõnu: "Almar on väga kogenud ja üks parimaid; teda nähakse regulaarselt kohtus ja ta saavutab kohtuvaidlustes häid tulemusi. Ta on täielikult sukeldunud IO-kogukonda ja juhib Eesti Patendivolinike Koja juhatuse esimehena asju väga kõrgel tasemel."

WTR tõstab esile ka meie vaidlustega tegelevaid partnereid: "Ka kolleegid Ingrid Matsina ja Mikas Miniotas ei anna kunagi surve all järgi ning tunnevad end koduselt kõige keerulisemate vaidlustuste ja õiguste rikkumiste juhtumite lahendamisel. Duo on esmane valik neile, kes otsivad tugevat esindatust nii kohtusaalis kui ka väljaspool seda."

Villu on usaldusväärne nõustaja: "Registreerimise poole pealt, kasutades mängus nelja aastakümne vältel omandatud kogemusi, on Villu Pavelts IO-kogukonnas silmapaistev nimi ja usaldusväärne nõustaja, kellel on hiilgav klientide nimekiri."

WTR 1000 - the World's Leading Trademark Professionals on ainulaadne teejuht, mis tuvastab kaubamärgi valdkonna tipptegijad maailma peamistes jurisdiktsioonides. WTR 1000 keskendub eranditult kaubamärgipraktikale ja on end kindlalt tõestanud usaldusväärse allikana neile, kes otsivad maailmatasemel teadmisi kaubamärgiõiguse valdkonnas.

WTR1000 poolt hinnatud Eesti, Läti ja Leedu ettevõttete ja spetsialistide ülevaateid saab veebist lugeda siit: Eesti, Läti, Leedu.


Lisa kommentaar

Email again: