Almar Sehver
PARTNER 
PATENDIVOLINIK,  JURIST

almar@aaa.ee

Eriala:
 kaubamärgid, disainid
autoriõigus, domeeninimed
kohtuvaidlused

Villu Pavelts
PARTNER 
PATENDIVOLINIK

villu@aaa.ee

Eriala:
 kaubamärgid


Urmas Kernu
ASUTAJAPARTNER
PATENDIVOLINIK

urmas@aaa.ee

Eriala:
 kaubamärgid 


   
Tõnu Nelsas
PARTNER
PATENDIVOLINIK

tonu@aaa.ee

Eriala:
 patendid, kasulikud mudelid

Mikas Miniotas
PARTNER
PATENDIVOLINIK, JURIST

mikas@aaa.ee

Eriala:
 kaubamärgid, disainid, autoriõigus, tolliasjad, kohtuvaidlused

Ingrid Matsina
PARTNER
PATENDIVOLINIK, JURIST

ingrid@aaa.ee 

Eriala:
 kaubamärgid, disainid
autoriõigus, domeeninimed, kohtuvaidlused


   
Elle Mellik
PARTNER
PATENDIVOLINIK

elle@aaa.ee

Eriala: kaubamärgid


Lembit Mitt
PARTNER
PATENDIVOLINIK

lembit@aaa.ee

Eriala:
 EP jõustamised,
patentide jõushoidmine

Jürgen Toome
PATENDIVOLINIK

jyrgen@aaa.ee

Eriala:
 patendid, kasulikud mudelid


   
Anu Maasik
PATENDIVOLINIK
anu@aaa.ee

Eriala: patendid, kasulikud mudelid
Linnar Puusepp
PATENDIVOLINIK, JURIST
linnar@aaa.ee 

Eriala:
 kaubamärgid, disainid, 
tolliasjad, autoriõigus, kohtuvaidlused

Martina Böckler-Lorvi
PATENDIVOLINIK
martina@aaa.ee

Eriala: kaubamärgid

   
Piret Niidas
PATENDIVOLINIK
piret@aaa.ee

Eriala: patendid, kasulikud mudelid

Marius Jakulis Jason
ASUTAJAPARTNER

Jaak Ostrat, PhD
NÕUNIK, PATENDIVOLINIK

   
Thea Toomla
PATENDIVOLINIKU ABI
thea@aaa.ee

Eriala:
 patendid, kasulikud mudelid
Riina Peinar
PATENDIVOLINIKU ABI
riina@aaa.ee

Eriala: EP jõustamised,
patentide jõushoidmine

Marek Saarmark
PATENDIVOLINIKU ABI
marek@aaa.ee

Eriala:  kaubamärgiotsingud

   
   
Svetlana Kernu
PATENDIVOLINIKU ABI
sveta@aaa.ee

Eriala: kaubamärkide kehtivuse pikendamine

   
Kontor  
 
 
 
Meeli Saar
RAAMATUPIDAJA
rmpt@aaa.ee   
Anu Põder
JUHATUSE ASSISTENT
anup@aaa.ee    
Meeli Laidvee
ASSISTENT
aaa@aaa.ee 
   
 
  
Kairi Kask
ASSISTENT
aaa@aaa.ee